Automaatne võnkuv pihustamismasin SPM1300PU
Automaatse võnkumise kirjeldusPihustusmasin
OmadusedAutomaatne võnkuv pihustusmasin
lLugemisbarjäär
lPihustamineSüsteem
- Ventiili ja aja juhtimist saab tarkvara abil otse hallata.
lSurvesüsteem
lÜlepihustamise filtreerimine
lKonveierisüsteem
SPM1300 saab varustadalintkonveier või tihvtitüüpkonveierisüsteem
lJuhtpaneel
Tehnilised parameetridAutomaatne võnkuv pihustusmasin
| Mudel | SPM1300PU |
| Maksimaalne pihustamislaius | 1300 mm |
| Töödeldava detaili maksimaalne paksus | 50 mm |
| Maksimaalne söötmiskiirus | 5 m/min |
| Õhurõhk | 0,5–0,8 M aastas |
| Koguvõimsus | 13 kW |
| Jalajälg | 5400 * 4400 * 2500 mm |
| Kaal | 4000 kg |
| Operaator | 2 inimest |
Automaatsete pihustuskattesüsteemide rakendused
| Tõstetud või kumerad paneelid | Lamedad ja tõstetud uksed | Sise- ja välistingimustes mööbel |
| Trepid | Aknad | Magamistoad |
| Sisekatted | Eelvärvitud leht | Müratõkked |
| Välisseinte katmiseks mõeldud lamedad plaadid | Ripplaed | Metalllehed ja paneelid |
Tõhusad kattesüsteemid peaaegu iga tööstusliku kattekihi jaoks
| Puit ja puidupõhised materjalid | Plastik | Metall |
| Pihustusmeedia lakk | Muud pihustusvahendid | Pihustuspüstoli variandid |
Kasutamise eelisedPANEELIDE AUTOMAATNE VÄRVIMISMASIN
Kiirus ja tootlikkus
Ühtlane katmine
Ligipääsetav ja hõlpsasti kasutatav
Pihustusmasin või käsitsi pihustamine?
InvesteeriPANEELIDE AUTOMAATNE VÄRVIMISMASINTäna
Kuidas automatiseeritud viimistlus teie ettevõtte raha säästab?
Mis on automatiseeritud viimistlus?
Miks osta automatiseeritud viimistlusseadmeid?
Kvaliteet loeb
Tänapäeva tööturg on keeruline
Suurem tootmine
Köögikappide viimistlemine masinaga 75% kiiremini kui käsitsi pihustamisega.