Автоматический покрасочный станок SPM1300PU
Описание Автоматический покрасочный станок
Особенности Автоматический покрасочный станок
Barjeri tsenseerimine
lСистема опрыскивания
ØКлапан и контроль времени могут управляться напрямую с помощью программного обеспечения.
lСистема наддува
SPM1300 может быть оборудован ленточным конвейером или конвейерной системой штифтового типа.
Технические параметрыАвтоматический покрасочный станок
| Modell | SPM1300PU |
| Максимум. Ширина распыления | 1300 mm |
| Максимум. Толщина заготовки | 80 mm |
| Максимум. Скорость кормления | 5 m/min |
| Давление воздуха | 0,5–0,8 M aastas |
| Суммарная мощность | 13 kW |
| Otpechatok stopy | 5400 * 4400 * 2500 mm |
| Massā | 4000 kg |
| Operator | 2 inimest |
Automaatsete pihustuskattesüsteemide rakendused
| Tõstetud või kumerad paneelid | Lamedad ja tõstetud uksed | Sise- ja välistingimustes mööbel |
| Trepid | Aknad | Magamistoad |
| Sisekatted | Eelvärvitud leht | Müratõkked |
| Välisseinte katmiseks mõeldud lamedad plaadid | Ripplaed | Metalllehed ja paneelid |
Tõhusad kattesüsteemid peaaegu iga tööstusliku kattekihi jaoks
| Puit ja puidupõhised materjalid | Plastik | Metall |
| Pihustusmeedia lakk | Muud pihustusvahendid | Pihustuspüstoli variandid |
Kasutamise eelisedPANEELIDE AUTOMAATNE VÄRVIMISMASIN
Kiirus ja tootlikkus
Ühtlane katmine
Ligipääsetav ja hõlpsasti kasutatav
Pihustusmasin või käsitsi pihustamine?
InvesteeriPANEELIDE AUTOMAATNE VÄRVIMISMASINTäna
Kuidas automatiseeritud viimistlus teie ettevõtte raha säästab?
Mis on automatiseeritud viimistlus?
Miks osta automatiseeritud viimistlusseadmeid?
Kvaliteet loeb
Tänapäeva tööturg on keeruline
Suurem tootmine
Köögikappide viimistlemine masinaga 75% kiiremini kui käsitsi pihustamisega.